Údolní 8, příspěvková organizace

Zápis do mateřské školy

Zápis k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2022/2023 se uskuteční  v úterý dne 3. května 2022 v době od 9:00 do 16:00 hodin.

Školský obvod spádové školy Mateřská škola Blansko, Údolní 8: ulice
9. května, Čapkova, Edvarda Beneše, Gellhornova, Hálkova, Husova, Jasanová, Na Pískách, Nad Čertovkou, Nádraží, Nádražní, Na Vyhlídce, Nerudova, Pod Javory, Suchá, Sušilova, Údolní, části města Klepačov, Lažánky, Skalní mlýn.

Dokumenty ke staženi zde:

SMĚRNICE K PŘIJÍMÁNÍ ŽÁDOSTÍ K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ

ŽÁDOST K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ

POVINNÁ PŘÍLOHA K ŽÁDOSTI – POTVRZENÍ OD LÉKAŘE

Tiskopisy žádosti a povinné přílohy k žádosti (potvrzení od lékaře) je možné si osobně vyzvednout v kanceláři vedoucí školní jídelny od úterý 12. dubna 2022 v době od 7:00 do 14:30 hodin (boční vchod do budovy MŠ).