Údolní 8, příspěvková organizace

PŘERUŠENÍ PROVOZU MATEŘSKÉ ŠKOLY OD STŘEDY 18. BŘEZNA

na základě zasedání Krizového štábu rozhodla Rada města Blanska dne 16. března 2020 o dočasném plošném přerušení provozu všech mateřských škol zřizovaných městem, a to s účinností od středy 18. března 2020.

Tiskopisy Žádostí o ošetřovné

jsou k vyzvednutí od středy 18. března do pátku 20. března v kanceláři vedoucí školní jídelny v době od 7:00 do 12:00 hodin, v dalších dnech po telefonické domluvě.

Snížená výše úplaty

Stanovení měsíční výše úplaty za měsíce: březen, duben

z důvodu přerušení provozu MŠ v měsíci březnu bude snížená výše úplaty za měsíc březen s rodiči individuálně řešena při platbě úplaty za měsíc květen

Oblečení a věci dětí

jsou k vyzvednutí v úterý 17. března během provozní doby, od středy 18. března do pátku 20. března v době od 7:00 hodin do 12:00 hodin, v dalších dnech po telefonické domluvě.

Vážení rodiče, děkujeme za pochopení. Sledujte prosím webové stránky města Blanska a naší mateřské školy.

Přejeme Vám i Vašim nejbližším pevné zdraví.