Údolní 8, příspěvková organizace

Zápis do mateřské školy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2020/2021.

S ohledem na vyhlášený nouzový stav a aktuální epidemiologickou situaci proběhne zápis k předškolnímu vzdělávání pro rok 2020/2021 v naší mateřské škole výhradně bezkontaktní formou, a to v daném termínu
od 5. 5. 2020 od 6:00 hodin do 11. 5. 2020 do 24:00 hodin.


Školský obvod spádové školy Mateřská škola Blansko, Údolní 8, příspěvková organizace tvoří:

ulice 9. května, Čapkova, Edvarda Beneše, Gellhornova, Hálkova, Husova, Jasanová, Na Pískách, Nad Čertovkou, Nádraží, Nádražní, Na Vyhlídce, Nerudova, Pod Javory, Suchá, Sušilova, Údolní, části města Klepačov, Lažánky, Skalní mlýn.

Informace k podávání žádostí k předškolnímu vzdělávání jsou ke stažení zde:

Žádost k předškolnímu vzdělávání je ke stažení zde:

Čestné prohlášení k očkování je ke stažení zde:

Směrnice k přijímání žádostí k předškolnímu vzdělávání od 1. září 2020

Vnitřní směrnice je ke stažení zde: